Rokas terapijas pamatprincipi pacientiem ar roku saslimšanām un ortozēšana

trešdiena, 2011. gada 28. decembrī

     Dārgie kolēģi - ergoterapeiti, rehabilitācijas speciālisti un citi speciālisti, kas nodarbojas ar roku slimību ārstēšanu!

Jums ir unikāla iespēja piedalīties ergoterapeites, sāpju terapijas speciālistes, ergonomikas speciālistes un rokas ķirurģijas rehabilitācijas speciālistes

Kristīnes Fernholmas (Christine Fernholm) seminārā „Rokas terapijas pamatprincipi pacientiem ar roku saslimšanām, ortozēšana”

Rīgā, 22.februārī!

     Semināra mērķis ir iepazīstināt ar jaunumiem biežāk sastopamo roku slimību ārstēšanā, rehabilitācijā un ortozēšanā. Semināra mērķis ir aktualizēt jautājumus par augšējo ekstremitāšu rehabilitācijas un ortozēšanas iespējām Latvijā, un tādēļ seminārs varētu būt saistošs gan šajā jomā jau praktizējošajiem, gan vēl topošajiem speciālistiem.

     Kristīnei Fernholmai ir ilgstoša (27 gadu) pieredze kā ergoterapijā, tā arī roku rehabilitācijā. Lielākā daļa viņas pacienti ir cilvēki ar dažāda veida roku saslimšanām - sākot ar nelieliem lūzumiem, deformācijām pirkstu locītavās, tā arī saistībā ar roku un pirkstu amputācijām un replantācijām, roku rekonstruktīvām operācijām un tetraplēģijas izraisītajām sekām. Tai skaitā Kristīne specializējas arī iedzimto roku slimību ārstēšanā. Kristīne Fernfolma sadarbojas ar labākajiem un Eiropā atzītiem roku ķirurgiem, kā rezultātā ir gatava dalīties ar iegūtajām zināšanām, ne tikai vadot lekcijas, bet arī ar praktiskiem padomiem rehabilitācijā un ortozēšanā.

     Kristīne Fernholma ir pazīstama kā atraktīva lektore ar ilgstošu pasniedzējas pieredzi lekciju un nodarbību vadīšanā rehabilitācijas specialitātē studējošajiem. Viņa regulāri veic apmācību rokas individuālajā ortozēšanā.

Izglītība:

• Zinātniskais Bakalaura grāds ergoterapijā, Edsviksskolan, Danderyd (1984.g.)

• Sāpju rehabilitācija, Linkopinga universitāte (1993.g.)

• Zinātniskais Bakalaura grāds ergonomikā, Karolinska institūts, Sona (1996.g.)

• Zinātniskais Maģistra grāds rokas ķirurģijas rehabilitācijā, Lund izglītības universitāte, Malmo (2005.g.)

     Piedaloties seminārā, Jums būs iespēja draudzīgā gaisotnē kopā ar saviem kolēģiem diskutēt par rokas slimību ārstēšanas pamatprincipiem, ortožu pielietošanu ārstēšanas un rehabilitācijas procesā, kā arī iepazīties ar inovācijām rokas rehabilitācijā un dalīties ar savu pieredzi roku slimību ārstēšanā, rehabilitācijā un ortožu pielāgošanā!

Sīkāka informācija par semināru pie semināra organizatora:

Zinātniskās iniciatīvas centrs

Tālr.: 67333403, 29117009

www.zinc.lv

Pievienojiet savu komentāru