Shipping info

PIEGĀDE

   Medicīnas preču veikalā NTB.LV visas preču cenas norādītas, iekļaujot Pievienotās vērtības nodokli. Preču piegādes pakalpojuma izmaksas nav iekļautas norādītajās preču cenās. Ja prece tiek iegādāta uz nomaksu, preču iegādes līguma noformēšanas brīdī pie pasūtījuma maksas tiks pieskaitīta līguma noslēgšanas maksa, ko norādījusi kredītiestāde, kas piedāvā attiecīgo pakalpojumu.
   Preču piegāde iespējama ar Latvijas Pasts vai DPD kurjerdienesta starpniecību Rīgā un citur Latvijas teritorijā 1-3 darba dienu laikā ar nosacījumu, ja ir saņemta pasūtījuma priekšapmaksa 100% apmērā un prece ir pieejama NTB.LV noliktavā!
Ja prece tajā brīdī NTB.LV noliktavā nav pieejama, piegādes laiks var mainīties (1 – 8 darba nedēļu laikā)!

Piegāde notiek uz Klienta norādīto piegādes adresi.

   Pēc Jūsu pasūtījuma noformēšanas, NTB.LV speciālists ar Jums sazināsies, lai precizētu pasūtījuma piegādes vietu, laiku, izmaksas un saskaņā ar zemāk norādīto pasūtījuma piegādes kārtību, noslēgtu pasūtījuma piegādes līgumu:

1. Visas piegāžu izmaksas norādītas iekļaujot Pievienotās vērtības nodokli.

2. Ja pasūtījumā ir vairākas preces un tās netiek piegādātas vienlaicīgi, tad saskaņā ar Latvijas Pasts vai DPD cenrādi tiek aprēķināta atsevišķa maksa par katru piegādi.

3. Ja pasūtījums tiek saņemts NTB.LV veikalā, maksa par piegādi netiek aprēķināta.

4. Par pasūtījuma piegādi Jums ir iespēja norēķināties, apmaksu veicot ar pārskaitījumu avansā.

5. Piegāde Rīgas pilsētas robežās ar Latvijas Pasts vai DPD kurjerdienesta starpniecību sākot no EUR 5 (piegādes izmaksas var palielināties atkarībā no pasūtījuma svara).

6. Piegāde citur Latvijas teritorijā ar Latvijas Pasts vai DPD kurjerdienesta starpniecību sākot no EUR 5 (piegādes izmaksas var palielināties atkarībā no pasūtījuma svara un/vai piegādes vietas).

7. Piegāde uz ārzemēm ar DPD vai TNT starpniecību - piegādes izmaksas ir atkarīgas no zonas, kurā attiecīgā valsts atrodas.

Neskaidrību vai jautājumu gadījumos rakstiet Mums uz e-pastu: sales@ntb.lv
vai zvaniet: (+371) 22032003.


ATGRIEŠANA

   Katrs pasūtījums pirms nodošanas Latvijas Pasts nodaļā vai kurjeram tiek rūpīgi pārbaudīts. Tomēr, ja vēlaties izmantot atteikuma tiesības, lūdzu ievērojiet, atteikuma tiesības var izmantot 14 (četrpadsmit) dienu laikā no preces saņemšanas dienas, ja prece iegādāta interneta veikalā NTB.LV un piegādāta ar Latvijas pasts, DPD vai citu kurjerdienesta starpniecību. Atgriežamā prece nedrīkst būt lietota, tai jābūt oriģinālajā iepakojumā, uzrādot pirkuma apliecinošu dokumentu (čeks vai kvīts), nedrīkst būt sabojāts iepakojums un/vai marķējums. Klients ir atbildīgs par preces drošuma saglabāšanu – tai ir jābūt bez cigarešu, parfīma un citām smaržām, kā arī bez kosmētikas un citiem plankumiem. Atteikuma tiesības nevar izmantot higiēnas precēm (kā piemēram, pārsienamiem materiāliem, brūču tīkliņiem), precēm, kuru iepakojumos tiek nodrošināta sterilitāte. LŪDZU IEVĒROJIET, ka atteikuma tiesības nevar izmantot - PTAL normas neattiecas uz gadījumiem, kad preci iegādājas juridiskas personas vai prece iegādāta veikalos!

   Pirms preču atgriešanas, lūdzu, sazinieties ar NTB.LV speciālistu, lai noformētu preču atgriešanas veidlapu, bez kuras prece netiks pieņemta atpakaļ. Neaizmirstiet pirkuma apliecinošu dokumentu (čeks vai kvīts)!

   Atsakoties no preces, par preci samaksātā nauda tiks atgriezta Jūsu kontā 30 dienu laikā. Preču piegādes izmaksas, kā arī preču atgriešanas izmaksas netiks atmaksātas.

NTB.LV patur tiesības pircējam atteikt izmantot atteikuma tiesības vai ieturēt kompensācijas maksu, gadījumā, ja:
   - prece ir lietota un/vai bojāta;
   - prece ir ar cigarešu, parfīma un citām smaržām un/vai ar kosmētikas un citiem plankumiem;
   - prece nav oriģinālajā iepakojumā, vai tās iepakojums ir bojāts;
   - tā ir higiēniskā prece, kurai atteikuma tiesības netiek piemērotas;

   - prece nav iegādāta interneta veikalā NTB.LV.

NTB.LV neuzņemas atbildību ja:
   - preces bojājumi radušies Klienta vainas dēļ;
   - preces defekti radušies tās izmantošanas neparedzētiem mērķiem rezultātā;
   - precei ir dabisks nodilums pie parastas izmantošanas.

Neskaidrību gadījumā rakstiet Mums uz e-pastu: sales@ntb.lv
vai zvaniet: (+371) 22032003


Pastāstiet arī saviem draugiem par NTB.LV piedāvātajām Medicīnas Precēm!

NTB.LV - Medicīnas preces Jūsu veselībai un labsajūtai!